صفحه اصلی     درباره ما    محصولات    گالری تصاویر   اخبار سایت    تماس با ما                                                                                شرکت ایران درساز

شرکت ایران درساز از سال 1352 در زمینی به مساحت چهل هزار متر مربع و نه هزار متر مربع سالن، فعالیت خود را در صنعت چوب آغاز نمود و با به کارگیری تیم های مهندسی با تجربه و توانمند و طراحان خلاق در تمامی زمینه های چوبی اعم از: تولید درهای پیش ساخته (MDF، HDF، ملامینه، سه لایی، ساده و...)، تولید چهارچوب های فلزی و چوبی، تولید درهای ضد سرقت و ضد حریق، تولید در و پنجره های UPVC، تولید کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی؛ رضایت شما مشتریان خود را جلب می نماید. ایران درساز یکی از 5 کارخانه برتر با قابلیت تولید بالا در ایران می باشد و بر آن است تا با مدیریت جدید، افراد متخصص، تجهیز خطوط تولید و همچنین استفاده از تجربه بیش از 45 ساله ی خود برای رقابت با شرکت های داخلی و خارجی بتواند فضای خاصی را در هفت بخش تولیدی خود ایجاد نماید.


سالن و دستگاه چوب خشک کن

چوب دارای رطوبت مختلف می باشد، جهت جلوگیری از هر گونه تنشی چوبهای واراده به کارخانه در این سالن قرار می گیرد و دستگاه تمام اتوماتیک آلمانی چوبها را به رطوبت دلخواه مصرفی می رساند و سپس وارد پرسه تولید می شود.


دستگاه اره چند تیغ

چوب ها پس از اینکه از خشک کن خارج گردید در این قسمت به ابعاد استاندارد تبدیل می شود.


دستگاه برش ( دور کن)

چوبها و رویه ها به سایز مورد نظر درآمده و به قسمت کلاف زنی انتقال می یابد.


دستگاههای پرس

کلاف ها پس از آماده سازی به قسمت پرس منتقل می شود.

کارخانه دارای دو ماشین پرس یکی به صورت نوار نقاله ای اتوماتیک و دیگری به صورت 5 طبقه و اتوماتیک (OOT) آلمان می باشد. پس از اینکه رویه درها از قلتک چسب زنی که به صورت اتوماتیک عمل میکند عبور کرده و در زیر و روی کلاف قرار گرفت ، به زیر پرس انتقال می یابد.

ماشین پرس نوار نقاله ای اتوماتیک - دستگاه پرس 5 طبقه اتوماتیک


دستگاه قابلمه زنی (دستگاه دور کن اتوماتیک)

دستگاه قابلمه زنی(دستگاه دور کن اتوماتیک)دربها را پس از پرس در قسمت قابلمه زنی در یک پاس طول و عرض  آن دور شده وقابلمه می شود.درها پس از کنترل کیفی  نهایی به انبار محصول جهت بارگیری انتقال داده می شود.


دستگاه لبه چسبان

جهت تولید انواع درهای کابینت آشپزخانه با لبه P.V.C.A.B.S


دستگاه پست فرمینگ

جهت تولید صفحات کابینت آشپزخانه با رویه HPL


قسمت کلاف زنی

چوبها پس از اینکه به ابعاد مورد نظر برش داده شده و در قسمت کلاف زنی به کلاف مورد نظر در می آید و داخل آنرا شبکه ( هانی کامب) و یا شبکه چوبی پر می نماید.


ژنراتور برق و کمپرسورهای باد


 راه های ارتباطی         

 آدرس: تهران - خیابان ظفر - خیابان فرید افشار - بلوار آرش شرقی - ساختمان مدائن - پلاک 44 - طبقه سوم - واحد 5                              

پست الکترونیکی:     info@irandarsaz.com

تلفن تماس:   26424732 21 98+

تلفکس:  26423650 21 98+

ما را در اینستاگرام همراهی کنید


© 2009-2010 Iran Dar Saz Co. All Rights Reserved